cppwroclaw.pl

cppwroclaw.pl

gdzie we wroclawiu nagrywaja pierwsza milosc

gdzie we wroclawiu nagrywaja pierwsza milosc Jeden restrykcyjne cechą tej polityki jest to, że 20% każdej kwoty wierzytelności musi być wspólnie płacone przez ubezpieczonego. płatności bezgotówkowe przez TPA jest ograniczony do R 1 lakh. Plan ten obejmuje 10 wymienionych chorób: raka, niewydolność nerek, choroby serca, związanych z chorobami wątroby, POChP (choroba płuc), udar mózgu, prostaty, choroby ortopedyczne, choroby okulistyczne, przypadkowe urazy i stawu kolanowego. Kwota, którą można ubiegać się o konkretnej choroby jest ograniczona jako procent sumy ubezpieczenia (na przykład, można twierdzić, 50% sumy ubezpieczenia w przypadku raka, podczas gdy można twierdzić, 20% sumy ubezpieczenia udaru). Suma ubezpieczenia RS 1 lakh będzie kosztować Rs 4500 do 65 roku życia, podczas gdy to będzie kosztować RS 6400, jeśli jest osiemdziesiąt lat i poza nią. Choć może to wydawać się tańszy niż krajowy ubezpieczeń Varistha systemu medycznego, jest węższa zakres. Polityka ta ma ciekawy zwrot klauzuli premii jeśli wycofa się z polityki: jeżeli ubezpieczający wysiada z polityką w ciągu pierwszego miesiąca, 75% premii jest zwracana, a jeśli on zdecyduje się od 3 do 6 miesięcy od polityki, zwracane jest 25% premii. W tej zasady, istniejące wcześniej choroby nie są pokryte przez okres 2 lat polityki. Inne wyłączenia są bardzo podobne do tych krajowych za Varistha systemu medycznego.

Opinia: dobry program pod względem wysokości sumy ubezpieczenia i cenę, ale zakres chorób pokryta jest restrykcyjna. Inną kwestią jest to, że istniejąca wcześniej pokryta jest dopiero po 2 latach polityka.

Mediclaim dla seniorów przez New India Assurance: Polityka ta jest dostępna dla seniorów od 60 do 80 lat, a hak holowniczy honda suma ubezpieczenia może być R 1 lakh lub RS 1,5 lakhs. Wstępnie istniejące choroby są pokryte po 18 miesiącach ciągłego pokrycia, natomiast w przypadku cukrzycy i nadciśnienia mają być objęte, dodatkowe potrzeby premii do zapłaty.
Artykuł dzięki: