cppwroclaw.pl

cppwroclaw.pl

gdzie we wroclawiu mozna poznac fajnych ludzi

gdzie we wroclawiu mozna poznac fajnych ludzi

Niektóre Głupie błędy, które mogą podwyżkę składek życia dla osób starszych

Prawdą jest, że każdy popełnia błędy. Jednak niektóre błędy kosztują więcej niż inni. Najbardziej kosztowne błędy to te, które polują cię na całe życie. Senior błędy ubezpieczeń na życie obywatel może Ci zaszkodzić zarówno w krótkim jak iw końcu.

Istotne jest, aby uzyskać ubezpieczenie na życie, zwłaszcza jeśli są w podeszłym wieku. Należy jednak unikać podejmowania następujące błędy z rozpaczy:

Leżąc na aplikacji

Gdy jesteś starszy i zdesperowany do ubezpieczenia na życie, to jest bardzo kuszące, aby rozciągnąć prawdę. W przypadku braku wspomnieć coś lub leży trochę na formularzu wniosku nie wydaje się szkodliwe, zwłaszcza jeśli będzie to pomóc zaoszczędzić pieniądze. Nie ma sensu kłamać w aplikacji od firmy ubezpieczeniowej będzie prawie na pewno odkryć kłamstwo.

Jeśli zostawisz, a niektóre ważne informacje związane ze stosowaniem takich jak niebezpiecznej aktywności ćwiczyć, może uda Ci się uciec z nim na początku, ale firma ubezpieczeniowa będzie nadrobić zaległości na ciebie. Ogólnie rzecz biorąc, firmy ubezpieczeniowe mają dwa lata na wyzwanie swoich roszczeń, a jeśli odkrywają coś, mogą zwiększyć swoje składki lub zrezygnować z polityki w ogóle.

Idąc za brak polisy ubezpieczeniowej medyczne

Jeśli jesteś starszy, prawdopodobnie czytać wiele razy, że polityka natura bez badania lekarskie jest najlepszym sposobem, aby przejść. Ubezpieczenia na życie bez egzaminu lekarskiego jest doskonałym rozwiązaniem dla seniorów z poważnego stanu chorobowego lub którzy są bardzo podeszłym wieku.

Jednak tego rodzaju polityki jest bardzo drogie i może kosztować nawet trzy razy więcej niż tradycyjne polityki życia. Stąd, jeśli są zdrowe starszy z jeszcze kilku latach życia w lewo, trochę czasu, aby przejść przez badania lekarskie i uzyskać lepsze stawki za polisy na życie.

Niezastosowanie się do wniosku o ponowną ocenę

Większość ludzi nadal płaci za te same składki przez całe życie. Jednak, czy wiesz, można obniżyć składki, prosząc o ponowną ocenę? Jeśli poprawiły swoje zdrowie w czasie, być może na niższym ryzykiem niż to, co znajduje odzwierciedlenie we wniosku ubezpieczeniowym.

Na przykład, jeśli stracił kilka kilogramów, rzucić palenie przez ponad rok lub przyjść czyste od narkotyków, nie wahaj się poprosić o ponowną ocenę swojego zdrowia od firmy ubezpieczeniowej. Dodać trochę wysiłku, aby poprawić swoje zdrowie, jeśli chcesz obniżyć składki.

Artykuł dzięki: