cppwroclaw.pl

cppwroclaw.pl

gdzie we wroclawiu mozna sprzedac uzywane ciuchy

gdzie we wroclawiu mozna sprzedac uzywane ciuchy

Jak utrzymać EBAY na eBay stron gazet siedem dni w tygodniu

To ważne, aby być stale sprzedaje na eBay, dosłownie z dnia na dzień, co daje stałej rotacji zapasów i regularne codzienne zyski. Robisz to poprzez uzyskanie potencjalnych nabywców, aby skupić się na produktach ponad konkurencyjnych ofert, ale masz bardzo ograniczony czas, aby osiągnąć swój cel. Co najważniejsze, swoje produkty muszą pojawić się na pierwszych kilku stronach eBay ofert wyszukiwania, gdy ktoś klucze w słowach opisać przedmioty, takie jak sprzedajesz. Ale nie jest to duży problem.

Problem wynika z aukcji eBay pojawiających się w odwrotnej kolejności, od tych najbliżej końca, aż do pozycji dopiero niedawno wymienione. Produkty wymienione na pierwszych stronach wszystkich popularnych kategorii będą te kończące się w ciągu najbliższych kilku minut lub godzin, a niewiele osób będzie szukać poza bieżący dzień na aukcji, zwłaszcza w przypadku stosunkowo pospolitych produktów dostępnych od wielu sprzedających.

Aby to zilustrować, wyobrazić Chcę kupić kilka płyt CD, wyposażony Roy Orbison, na przykład, i Willie Nelson, Neil Diamond, John Denver, i innych. Jeśli pójdę teraz online i klucz te nazwy w wyszukiwarce eBay, ja prawie na pewno mają dziesiątki stron odpowiednich ofert produktowych przeszukać.

gdzie we wroclawiu mozna sprzedac uzywane ciuchy

Biorąc pod uwagę, że na pewno nie chcą spędzać godzin poszukuje płyt z tak wielu podobnych pozycji na liście, prawdopodobnie będę zamówić coś z pierwszych stron i zignorować resztę.

Teraz wyobraź sobie, że sprzedajesz te płyty, ale trzeba wymienić tylko w niedziele, a dzisiaj jest środa. Twoje ofert cztery dni więcej, aby przejść, zanim zostaną one wyświetlone na pierwszych ofert Szukaj Powrót eBay więc prawie na pewno nie kupi od ciebie dzisiaj.

Wymieniając wszystkie elementy tego samego dnia, wszyscy będą sprzedawać tego samego dnia, więc można osiągnąć tylko pierwszy i drugi aukcji strony serwisu eBay za nieznaczną część tydzień przed.
Artykuł dzięki: