cppwroclaw.pl

cppwroclaw.pl

gdzie we wroclawiu zlozyc wniosek o dowod osobisty

gdzie we wroclawiu zlozyc wniosek o dowod osobisty

CAN SPAN-Act i odpowiedzialność partnerski

Jeśli istnieje jedna partnerski absolutna jest, aby nigdy, z jakiegokolwiek powodu, wysyłać niechcianych wiadomości każdemu, kto promuje niczego. Brak wiadomości handlowych, chyba że odbiorca wezwał że go wysłać / jej e-mail promowanie produktu lub usługi. I nigdy więcej nie kupować, wypożyczać, dzierżawić lub list e-mail handlowej. Jeśli wyślesz maila handlowej wcale, uważnie przeczytać na regulacji antyspamowych i kar w http://www.spamlaws.com/federal/can-spam.shtml.

gdzie we wroclawiu zlozyc wniosek o dowod osobisty

CAN-SPAM (Sterowanie napaści dla Zapowiedziana Pornografii i marketing) Ustawa weszła w życie z dniem 1 stycznia 2004. Jest to ustawa federalna, egzekwowane przez Federalną Komisję Handlu, która wymaga niechcianych wiadomości komercyjnych być oznaczone jako takie. Zawarte w przepisach (ponownie przeczytać to wszystko, a wszelkie zmiany, które mogą być przekazywane) jest wymóg, aby wszystkie niechciane e-mail musi zawierać temat linii, które nie są zwodnicze, jak również wskazówek dotyczących rezygnacji i fizycznego adresu nadawcy. Obecnie FTC jest upoważniony do ustanowienia „nie e-mail” rejestr podobny do „nie wysyłaj” i „nie mów” rejestry, ale to jeszcze nie uczyniły.

Nie chcąc zrażać odbiorców, jednakże mogą one być kierowane większość koperty trzymać ściśle do metody podwójnego opt-in, w którym odwiedzający witrynę Zapisz się do newslettera lub ezine, wysyłany jest email z potwierdzeniem do subskrybenta. Tylko wtedy, gdy abonent potwierdza email powrotną, że chcą być abonenta ma miejsce rozpocząć wysyłając im e-maile. Każdy ezine, biuletyn, biuletyn lub inny związek oparty na wiadomość e-mail musi zawierać handlowa zrezygnować z metody, zazwyczaj łącza, a także rzeczywisty adres ulicy pocztowy.

gdzie we wroclawiu zlozyc wniosek o dowod osobisty

Tam po prostu nie ma sensu wysyłanie niechcianych wiadomości e-mail. To osłabia swoje wysiłki i uszkodzenia swoją reputację i sprawia, że ??o wiele mniej atrakcyjne jako partner partnerskiego.

Artykuły Karen Kari i więcej informacji na temat firmy partnerskie można znaleźć pod adresem:

Artykuł dzięki: