cppwroclaw.pl

cppwroclaw.pl

gdzie we wroclawiu zlozyc wniosek o paszport

gdzie we wroclawiu zlozyc wniosek o paszport

Pre hospitalizacja jest objęta przez 30 dni, a po hospitalizacji jest pokryta przez 60 dni. Ubezpieczenie RS 1 lakh dla 65-letniego będzie kosztować Rs 3850, gdy to będzie kosztować RS 5150 dla 80-latka. Zatem, składki są bardzo konkurencyjnych cenach. Jeśli ktoś chce wykraczać poza 80 lat, a następnie ładuje 10% lub 20% musi być opłacona. Do wstępnego istniejącej cukrzycy lub nadciśnienia tętniczego, dodatkową premię w wysokości 10% , każdy z nich ma być wypłacona. Interesującą cechą jest to, że istnieje 10% zniżki, jeśli czyjaś żona jest również objęte tą polityką. Polityka ta ma również takie same normy refundację częściowe anulowanie jako planu określoną chorobę Oriental użytkownika. Należności będą wypłacane jedynie do leczenia w Indiach. Warunki wykluczające są standardowe i są bardzo podobne do obywatela Varistha Mediclaim.

Opinia: Atrakcyjna cenowo. Suma ubezpieczenia sufity są niskie. Broszura produktu milczy na temat współpracy wynagrodzenia, a zatem nie ma wymogu co-pay wszelkiego prawdopodobieństwa.

Plan określoną chorobę United India Insurance: W tej polisy, suma ubezpieczenia Rs 50,000 do 300,000 Rs jest dostępny dla osób w wieku od 60 do 80 lat. Suma ubezpieczenia RS 1 lakh będzie kosztować Rs 3715 do 65 roku życia, a Rs 8613 dla 80-latka. Tak więc, jest to tańsze dla młodszych zespołów wieku, to jest trochę drogie dla starszych grupach wiekowych. Ciekawym elementem tej polityki jest, że istnieje konieczność hospitalizacji płatność gotówkowa od 3 dobie hospitalizacji na wypłaty określonej dodatkowej składki. Podczas gdy inne funkcje wyłączenia tej polityki są porównywalne do tego z poprzednich 3 polityk, które omówiliśmy, największym problemem tej polityki jest to, że ma wcześniejszą okres oczekiwania od 4 lat.

Opinia: pre -existing okres oczekiwania od 4 lat jest restrykcyjna

Artykuł dzięki: